stronany

Super warsztaty !!! :)

Dnia 10 i 11 listopada 2017roku odbyły się warsztaty ze międzynarodzowej sławy tancerzami, którzy wpółpracowali m.im z: Edytą Górniak, Margaret, Akonem. Na codzień mieszkają w Łodzi, lecz więcej czasu spędzają na prowadzeniu zajęć za graicą. Są twórcami programu szkoleniowego, tanecznego I'M IN. Już od dłuższego czasu współpracowałyśmy z nimi nie tylko pod względem szkoleniowym, np na obozach, ale też choreograficznym. Razem opracowujemy układ na natępy sezon 2018/2019. W weekend intesnsywnie ćwiczyłyśmy, 6 godzin dziennie. Te dni były wspaniałe, jak zresztą wszytskie lekcje w których mogłyśmy uczestniczyć. Już jeśmy umówieni na kolejny wspólny weekend!!!! :)

Pożar na Grand Cenral Terminal

Nowojorska straż pożarna musiała ruszyć do akcji gaszenia ognia na nowojorskim Grand Central Terminal. Jak podaje FDNY, pożar wybuchł w środę przed dziesiata rano na dolnym poziomie gmachu  Graybar. Dym zaczął się bardzo szybko rozprzestrzeniać na cały dolny poziom terminalu. Na szczęście strazakom szybko udało się opanować ogień. Nikt nie został ranny. To nie była jedyna środowa interwencja FDNY na nowojorskim dworcu. Strażacy musieli też ruszyć do akcji na Penn Station, gdzie doszło do zwarcia kabli, przez które na całej stacji zaczęło się strasznie dymić.

 

Trzęsienie

Na stronie poświęconej Nowemu York'u nie może na niej zabraknąć trochę infromacji z dni powszechnych. Trzęsienie nawiedziło stan Delaware. Początkowo podano informacje o magnitudzie 5.1. W rzeczywistości siła wstrząsów nie przekroczyła 4.4. To nadal wystarczyło jednak, aby zjawisko odczuli mieszkańcy USA od Nowego Jorku po Waszyngton. 

Ale super...!!! :)

W tamtym tygodniu dowiedziałam się że w Polsce organizowany jest w kwietniu WOD, czyli World of Dance. To pierwsza edycja tego konkursu w Polsce. Zapoczątkowany był w USA, a następnie odbywał się także w innych państwach, np. Anglii, Nowej Zelandi, Szwajcarii czy Rosji. Ekipy które wygrają w swojich państwach zaproszone są do starcia między sobą w Nowym Yorku. Mam wielką nadzieje że nam się uda i znowu wrócę do tego niesamowitego miasta. 

 

5-7 grudnia 2017r

W pierwszych dniach grudnia zgodnie z rozporządzeniamy dyrekcji pisaliśym próbne egzaminy gimnazjale z części humanistycznej, przyrodniczej i językowej. Egzaminy były trudne, ale mam nadzieje że dobrze mi poszło :) 

A wy kiedy piszecie egzamin? :)

 

6 grudnia 2017r

W dniu mikołajek u nas w szkole odyły się próbne egzaminy gimnazjalne z części przyrodjniczej i matematycznej. Po dość trudnym egzaminie wraz z moją grupą Yankees miałyśmy pokaz w Szkole Podstawowej nr24 w Białymstoku z okazji oddania do użytku nową halę sportową. Pokaz był bardzo miłym i ciekawym wydarzeniem. Po pokazie, po południu miałyśmy trening na którym przebrałyśmy się w swetreki świąteczne i tańcząc do świątecznej muzyki świętowałyśmy ten dzień we własnym gronie.

 

 

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl